رونق تولید ملی در سایه جهاد اقتصادی امکان پذیر است

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت صنایع چوب خزر کاسپین به مناسبت 14 و 15 خرداد

6/3/2023 11:31:22 AM - 6/3/2023 11:31:22 AM
|
|

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع چوب خزر کاسپین، مجید محمودی مدیرعامل شرکت صنایع چوب خزر کاسپین در پیامی فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین پانزده خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تقویم تاریخ پرفراز و نشیب کشور ما در نیمه خرداد ماه، یادآور روزهای پر حادثه، غمبار و حماسی از جنس ایثار، شهادت و عروج ملکوتی خورشید جماران پس از سال ها مقاومت و هدایت است.

 

بزرگ مرجعی که احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) بود و شخصیت بی نظیری که در جهان بی روح و در عصر غربت معنویت و اخلاق و عدالت، برای برافراشتن پرچم دینداری و حمایت از محرومان و مستضعفان قیام کرد و با بسیج زنان و مردان برای مقابله با استعمار و استبداد، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر شعار "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" در چارچوب دین و خردورزی بنیان نهاد.

 

امروز به فضل الهی انقلاب اسلامی، این یادگار ماندگار امام راحل (ره) با رهبری داهیانه خلف صالحش، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) دوران چهل چهار ساله بلوغ خود را سپری کرده و مسیر روشنی را برای ساخت تمدن اسلامی با تکیه بر نیروی عظیم مردمی، در چارچوب علم و ایمان مشخص نموده است.

 

در این فرصت، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را به مناسبت 14 خرداد ماه، سالروز رحلت جانگداز آن پیشوای بزرگ تسلیت عرض می نمایم  و سالروز قیام 15 خرداد ماه را نیز گرامی می‌دارم. امید آنکه بیرق سرافراز انقلاب اسلامی ایران که با خون بسیاری از مردم شریف این سرزمین به اهتزار درآمده است، توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به دست پرامید آخرین منجی عالم بشریت برسد.

                                                                                                                                   مجید محمودی

                                                                                                                               عضو هیئت مدیره و مدیرعامل